ترجمه تخصصی انواع متون و مقالات

شبکه مترجمین ایران ارائه دهنده انواع خدمات ترجمه تخصصی است. همه ما را با ارائه‌ی خدمات ترجمه سریع و باکیفیت می‌شناسند. اما «ترجمه تخصصی» به چه معناست؟ ترجمه تخصصی یا ترجمه حرفه ای یعنی تعهد کامل به ارائه‌ی خدمات ترجمه، یعنی ارائه‌ی مداوم ترجمه‌های بی‌نقص. ما بهترین مترجمان را جذب کرده‌ایم تا :

متخصص در امر ترجمه از سال 1380 تا کنون

ما یک مرکز ترجمه معمولی نیستیم و موسسه ترجمه حرفه‌ای هستیم. اگر به ترجمه متون آکادمیک، ترجمه کتاب، ترجمه وب سایت یا ترجمه کاتالوگ و بروشور احتیاج داشته باشید، شبکه مترجمین ایران بهترین مترجمان را انتخاب کرده و باسابقه‌ترین پشتیبان ها را به خدمت گرفته است تا مراقب پروژه‌تان باشند. ما در شبکه مترجمین ایران با به‌کارگیریِ نیرویی کارآزموده، و استفاده از بهترین متخصصانِ حوزه‌ی ترجمه تخصصی، می‌خواهیم سخن‌تان در سراسر دنیا شنیده، خوانده و درک شود.

قیمت‌های رقابتی در ترجمه

شبکه مترجمین ایران بهترین ترجمه‌ها را با قیمتی رقابتی ارائه می‌دهد، و این امر اصلاً جای تعجب ندارد! ما هزینه جانبی و پنهانی را بعدا به هزینه سفارش اضافه نمی کنیم. در شبکه مترجمین ایران به کمک تکنولوژی نوین SDL trados فایل‌ها و فرمت‌ها، موارد تکراری و مستحقِ تخفیف، اعداد و ارقام و مطالبی که قبلاً ترجمه تخصصی شده‌اند را تجزیه و تحلیل می‌کنیم و قیمت‌های کاملا عادلانه‌ای‌ را اعلام می‌کنیم.

ترجمه‌های تخصصی اما فوق‌العاده سریع

ما در شبکه مترجمین ایران واژه‌ی «تأخیر» را دوست نداریم. فقط از آن استفاده می کنیم تا بگوییم شما هیچگاه در شبکه مترجمین ایران تاخیر را تجربه نخواهید کرد. می‌دانیم که نیاز دارید مطالبتان به سرعت ترجمه تخصصی شود. چون وقت طلاست! به محض دریافت فایل‌ها، پشتیبان متعهد شروع به پردازشِ فایل، و در نظر گرفتنِ مترجم و بازخوان و تیمِ کنترلِ کیفی برای آن خواهد کرد. ترجمه شما در کوتاه‌ترین زمانِ ممکن بعد از اعلامِ قیمتِ اولیه آماده خواهد شد. چگونه؟ خُب، درست است که سرعت در خون ماست اما، تجربه و فناوری هم در این راه به کمک‌مان می‌آیند. معمولاً ترجمه تخصصی شما را پیش از اتمام مهلت مقرر انجام و تحویل می‌دهیم.

خدماتِ ترجمه باکیفیت

با این حال، می‌دانیم که صرفاً به سریع‌ترین خدماتِ ترجمه تخصصی ممکن نیاز ندارید: به ترجمه‌هایی بی‌نقص هم نیاز دارید. مطمئناً تمامیِ شرکت‌های ترجمه‌ای که با آن‌ها تماس گرفته‌اید به شما گفته‌اند که بهترین هستند اما، مشتریان ما این ادعا را تصدیق می‌کنند، و امیدواریم به زودی شما هم همین کار را بکنید! مشتریان بزرگ بین المللی ما ازجمله شرکت های هوآوی، مزدا، کیا موتور و مشتریان داخلی ما مانند همراه اول و شرکت ملی نفت ایران گواه بر این موضوع هستند.

سایتی آسان‌ و امن برای ترجمه آنلاین

اما کارِ ما به همین‌جا ختم نمی‌شود: ما فناوریِ ترجمه تخصصی را توسعه می‌دهیم تا فرایند ترجمه را بهبود بخشیم. سفارش ترجمه‌ خود را به صورت آنلاین، از طریق وبسایت یا بات تلگرام ثبت کنید. شاید انتخابِ شبکه مترجمین ایران آسان‌ترین راهی باشد که برای ترجمه‌ تخصصی متن، کتاب و وب‌سایت‌تان به هر زبانی خواهید یافت. تیم ما باتجربه است و می‌تواند، با توجه به نیازهایتان، راهکارهایی مناسب و منعطف را برای انجام ترجمه تخصصی ارائه دهد.

برچسب ها: ترجمه تخصصی ترجمه تخصصی فارسی ترجمه تخصصی انگلیسی ترجمه تخصصی آنلاین انگلیسی به فارسی ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی ترجمه تخصصی آنلاین

عضو اتحادیه صنعت زبان اروپا

عضو اتحادیه صنعت زبان اروپا

دارنده استاندارد ISO 17100

دارنده استاندارد ISO 17100

تنها نماینده رسمی SDL Trados در ایران

نماینده رسمی SDL Trados

عضو اتحادیه جهانی سازی و بومی سازی GALA

عضو اتحادیه GALA