ارسال سفارش ترجمه با ربات تلگرام 

خدمات ترجمه همزمان در شبکه مترجمین ایران

کشورهایی که شبکه مترجمین در آنها مترجم مقیم دارد.

اعزام مترجم همزمان

اعزام مترجم همزمان با هماهنگی به نقاط مختلف

ترجمه تلفنی

برقراری تماس تلفنی و انجام مذاکرات درخواستی

ترجمه همزمان با هدفون

حضور در همایش ها و کنفرانس ها به همراه تجهیزات مورد نیاز

ترجمه همزمان(حضوری و تلفنی)

آیا تا بحال در سمیناری شرکت کرده اید که زبانی نا آشنای شما ولی با اهمیت بالایی برایتان بوده باشد؟ هر کار و صنعتی روندها و ساختار خاص خود را دارد .آیا تا بحال طعم رضایت و اعتماد به یک مترجم را در سفرهای خارجی چه از نظر امانت داری چه از نظر توانایی چشیده اید؟ آیا از فواید میهمانان خارجی خود که با هزینه و اهمیت زیادی نزد شما آمده اند به خوبی بهره برده اید؟میزان تاثیر پذیری حرفه ای شما از کارشناسان دیگر کشورها چقدر بوده است؟

برگزاری تله کنفرانس و ویدئو کنفرانس با شرکای تجاری شما در خارج از کشور

شبکه مترجمین ایران برای اولین بار سرویس ویدئو کنفرانس را ارائه نمود .این سرویس بدین صورت ارائه می گردد که مترجمین ما واسط شما و شریک تجاری شما خواهند شد و با انجام یک ترجمه همزمان بین دو طرف، ارتباط بین دو طرف را از طریق تلفن و یا ویدئو برگزار خواهند کرد.به این ترتیب شما می توانید با یک تماس ساده از مترجمین حرفه ای ما استفاده نمایید.

اعزام مترجم همزمان ( همراه)

در این سرویس بنا بر درخواست مشتری یک مترجم مسلط به امر ترجمه همزمان و مکاتبات اداری و تجاری به عنوان مترجم همراه، اعزام میگردد. اعزام مترجم برای سفرهای داخل و خارج از کشور نیز میسر میباشد.

ارائه خدمات ترجمه در نمایشگاها و سمینارها

ممکن است که در برگزاری نمایشگاهها و سمینارها چه در داخل و چه در خارج از کشور نیاز به یک و یا چند مترجم به زبانهای مختلف داشته باشید. در این صورت شبکه مترجمین ایران مترجمین مورد نظر شما را به تعداد و زمان مورد نیاز شما در اختیار شما میگذارد.

ترجمه همزمان مدون

ترجمه همزمان شما را طبق برنامه کاریتان برنامه ریزی می کنیم و در زمان مقتضی در کنارتان هستیم. ملاقاتهای حضوری و کنفرانسهای تلفنی و همراهی میهمانان خارجی شما در داخل شهر و در طول مسافرت داخلی و خارجی ،کاری و تفریحی .

قیمت و هزینه خدمات ترجمه همزمان و اعزام مترجم همزمان زبان

نوع ترجمهزبانروزانه / ساعتیقیمت
ترجمه همزمان بدون هدفون انگلیسی روزانه 6,000,000 ریال
ترجمه همزمان بدون هدفون انگلیسی ساعتی 1,000,000 ریال
ترجمه همزمان با هدفون انگلیسی روزانه تماس بگیرید.
ترجمه همزمان با هدفون انگلیسی ساعتی تماس بگیرید.

چرا شبکه مترجمین ایران؟

ما در شبکه مترجمین، برای احترام به حق انتخاب کاربر، سه سطح طلایی، نقره ای و برنز ایجاد کرده ایم. همچنین با ایجاد سه سطح زمانی عادی، نیمه فوری و فوری سعی کرده ایم تا هزینه ها را تاحد ممکن کاهش دهیم.

محاسبه سریع قیمت ترجمه

اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر به این بخش ها مراجعه کنید: