جزییات نحوه اجرای مسابقه نوروزی شبکه مترجمین ایران

به اطلاع کلیه کاربران و مترجمان عزیز می  رسانیم، شبکه مترجمین ایران، امسال یک مسابقه نوروزی با جوایز ارزنده تدارک دیده است.

شرایط شرکت در این مسابقه به شرح زیر است:

  1. کلیه کاربران و مترجمان می توانند در این مسابقه شرکت کنند.
  2. شرکت در این مسابقه نیاز به دانش زبان و آشنایی با لغات یکی از زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی و پرتغالی دارد.

جوایز این مسابقه:

  1. نفر اول یک دستگاه آیپد پرو
  2. 100 نفر اول یک کوپن تخفیف 20% شبکه مترجمین جهت ثبت سفارش ترجمه
  3. 900 نفر بعدی کوپن تخفیف 5% شبکه مترجمین جهت ثبت سفارش ترجمه

نحوه شرکت در مسابقه:

جهت شرکت در مسابقه کافی است در حساب کاربری خود در شبکه مترجمین وارد شوید (یا اگر ندارید یک حساب کاربر ایجاد کنید). سپس از منوی «بازی نوروزی»، بازی را شروع کنید.

لازم به ذکر است، این مسابقه تا ساعت 24 روز 15 فروردین ادامه خواهد داشت. جوایز ردیف 2 و 3 طبق جدول موجود در سایت که از منوی بازی نورزی برای همه قابل مشاهده است به شرکت کنندگان تعلق می گیرد.

با توجه به حساسیت و رقابت بالا جهت دریافت جایزه شماره یک، از 10 نفر اول جدول جوایز دعوت می شود که در روز دوشنبه 21 فروردین مصادف با شب ولادت حضرت علی(ع) در دفتر شبکه مترجمین حضور پیاد کنند و به شکل حضوری با یکدیگر به رقابت بپردازند. به هر شرکت کننده 5 فرصت داده خواهد شد و نهایتا بالاترین امتیاز شرکت کنندگان با هم مقایسه شده و جایزه شماره یک به برنده نهایی اختصاص خواهد یافت.

عدم شرکت در مسابقه حضوری به منزله انصراف از دریافت جایزه اول خواهد بود.

با آرزوی موفقیت برای کلیه شرکت کنندگان

 

آرشیو اخبار ترجمه

چرا شبکه مترجمین ایران؟

شبکه مترجمین بر اساس شعار" مشتری پادشاه است"، نه تنها سعی در ارائه خدمات تعهد شده به بهترین وجه دارد، بلکه برای پاسخ به درخواست های فراتر از حد تعهد خود نیز، با مشتری نهایت همکاری را می نماید.

محاسبه سریع قیمت ترجمه

از این ابزار می توانید برای برآورد قیمت سفارش ترجمه خود استفاده نمایید.

اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر به این بخش ها مراجعه کنید:

برچسب ها